5 порад для правильного вибору бюстгальтера

  • 05 березня 2017 17:54:26
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1599
  • 0

Що є у кожної дівчини? Ні, не чоловік, не постер з улюбленим актором, не шоколадка в сумочці. У кожної дівчини є він - бюстгальтер. Без нього не прожити і дня. Так уже склалося, що в нашому суспільстві не прийнято з'являтися на людях без нього. І слава Богу. Чи не для кожної представниці слабкої статі груди є її сильною стороною. Бюстгальтер здатний підкоригувати її форму і розмір. Без усяких дорогих пластичних операцій можна запросто перетворити одиничку в трієчку, а трієчку в шістку.

Крім естетичних функцій, бюстгальтер має і деякі медичні характеристики. Наприклад, є спеціальні топіки для занять спортом. Якщо одягнути інший бюстгальтер або прийти в спортзал на босі груди, то можна запросто отримати розтягнення м'язів грудей. Плюс займатися без бюстика боляче.

Так як же правильно вибрати цю незамінну і необхідну деталь жіночого гардеробу? Як не викинути гроші на вітер, спокусившись на красиву, але непридатну для носки модель? Слід розібратися, як вибирати ліфчик, виходячи з вимог здоров'я, адже краса повинна не тільки радувати око, але і не завдавати шкоди здоров'ю жінки.

  1. Підбирати ліфчик строго за розміром. Брати моделі «на виріст» або менше на розмір «щоб виглядало розкішніше» не варто. Так форма грудей деформується, судини пережимаються лямками, які впиваються в шкіру і залишають червоні сліди. Така «краса» чревата закупоркою судин і розвитком мастопатії. Для того, щоб не прогадати з розміром, можна просто злегка пострибати в обновці на одному місці: нічого не повинно вивалюватися або бовтатися.
  2. Одягати відповідний ситуації бюстик. Для спортзалу - спортивний, для побачення - пуш-ап, для того, що слідує після побачення - мереживний. При повсякденному носінні краще спиратися на комфорт: тканина повинна бути м'якою, бретельки не впивався в шкіру, кісточки не повинні тиснути. І маленька порада: приміряючи ліфчик в магазині, зробіть кілька махів руками в різні боки. Іноді застібки змодельовані так, що норовлять розстібнутися в самий невідповідний момент. Краще провести цей маленький тест і не боятися, що груди вирвуться на свободу під час наради або в магазині.
  3. Носити ліфчик не більше 6-8 годин на добу. Вдома краще переодягнутися в зручний топ, що не здавлює груди або обійтися без ліфчика, якщо ніякї фізичної праці не передбачається. Спортивний топ краще без приводу не носити - він занадто жорстко фіксує груди, і стискає м'язи.
  4. Хороший товар не коштує дешево. Можна отоваритися і на базарі, і на лотку, тільки від такої покупки користі небагато. Найчастіше такі ліфчики швидко линяють, розтягуються, з них починають стирчати нитки, застібка швидко ламається. Краще купити якщо не найдорожче, то хоч не саме копійчане. Купівля з пристойного магазину може прослужити вірою і правдою не один рік. Краще не прати ліфчики пральним порошком, а користуватися милом або шампунем. Таке прання більш щадне, особливо якщо маємо справу з мереживом або шовком.
  5. Не носити ліф з поролоном в спеку. Звичайно, красивою і грудастою хочеться виглядати при будь-якій погоді, але груди на це прагнення можуть відповісти перегрівом, запаленням і інфекціями. Влітку для грудей потрібен легкий одяг з натуральних тканин, що забезпечує циркуляцію повітря і зменшує ризик перегріву. Це правило стосується не тільки до повсякденних бюстиків, але і до верхів від купальників. Не треба влітку засовувати свої груди в целофановий пакет, а саме на нього схожий синтетичний поролоновий ліфчик. Лікування обійдеться значно дорожче виробу з натуральної тканини.

Правила вибору та носки нижньої білизни прості і елементарні. Здавалося б. Але все одно по вулицях ходять жінки з упакованими грудьми в тісні синтетичні дешеві бюстгальтери. З одного боку, це особиста справа кожної жінки, як, де і що носити. Але черги до мамолога все ростуть і ростуть тому мабуть, до вибору ліфчика варто поставитися серйозніше.

 
Рекомендуємо
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_callback